ساختمانهای در حال گچ و خاک تهران

به گزارش “ورزش سه”، گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید در روزهای اخیر در حال تماشای مسابقات گلفی که در روستای ویلا دی مادرید برگزار می شود، دیده شده است. تیم ملی ولز در چارچوب هفته پنجم مسابقات انتخابی جام جهانی مقابل بلاروس روز گذشته به برتری 3 بر 2 رسید و به بالای جدول نزدیک شد. گرت بیل، ستاره مصدوم و 31 ساله رئال مادرید خودش را بهترین بازیکن گلف رختکن این تیم معرفی کرد.

گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید اطمینان دارد کریستیانو رونالدو در تیم جدید خود نیز درخشان ظاهر خواهد شد. در حالی که رفته رفته به پایان فصل نزدیک میشویم، شایعات در مورد آینده گرت بیل نیز افزایش پیدا میکند. در این آزمون نمونه از جوانب محصور بوده و نمونه تنها قادر به جابه­جایی در راستای قائم است. گرت بیل به دلیل مصدومیت همسترینگ پای راست شاید تا دو ماه قادر به همراهی رئال نباشد.

رئال مادرید بیش از دو ماه برای بازگشت بیل باید صبر کند. اما ستاره پرتغالی در سال 2018 از رئال مادرید جدا شده، ابتدا به یوونتوس پیوست و چندی قبل به تیم سابق خود منچستریونایتد بازگشت. به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید پس از 560 روز به برنابئو بازگشت و توانست سلتا را در یک شب شیرین با 5 گل شکست دهد. جاناتان بارنت معتقد است دلیل موفق نشدن بیل در تاتنهام نداشتن نگاهی مشترک به فوتبال با مورینیو بوده است. گرت بیل هر 3 گل ولز در این بازی را به ثمر رساند و موفق به ثبت هت تریک شد.

ولز با این برد از 3 بازی 6 امتیازی شد و در کنار بلژیک و جمهوری چک به دنبال صدرنشینی در گروه یا حداقل صعود به پلی آف است. به گزارش خبرگزاری فارس، گرت بیل شب گذشته در تیم ملی ولز یک شاهکار بزرگ به راه انداخت و با یک هتتریک دیدنی برد مهمی برای ولز بدست آورد. انتظار می رود که او در اواسط ماه نوامبر به میادین فوتبال بازگردد و هدف او این است که تیم ملی ولز را برای بازی های مقدماتی جام جهانی همراهی کند. بال ولزی کهکشانیها حدود دو ماه قادر به همراهی تیم تحتهدایت کارلو آنچلوتی نخواهد بود.

گرت بیل هم که از ناحیه همسترینگ آسیب دیده و مدتی طولانی قادر به همراهی تیم نخواهد بود. به طور کلی جنس سنگهای آذرین و خانواده آنها سخت بوده و تراش در آنها به دشواری انجام میگیرد. حتی پیش از رقابتهای یورو گفته شد که ممکن است گرت بیل در پایان فصل به طور کلی از فوتبال باشگاهی خداحافظی کند اما این موضوع سریعاً تکذیب شد. خاصیت آن انداختن سنگ مثانه است و «خون معده بازدارد، اما به معده سخت مضر است».

کشته نوعی ملات گچی می باشد که هیچ گاه سخت نمی شود و تا زمان خشک شدن حالت پلاستیکی بودن خود را از دست نخواهد داد. برای همین است که استفاده از این ملات برای تیغههای 5 سانتیمتری و طاقهای ضربی (که برای چیدن هر ردیف آجر باید ردیف قبلی سخت شده و در جای خود ایستا باشد،) بهتر است. شناخت و تجزیه شیمیایی و فیزیکی سنگ ها به ما کمک میکند که رده بندی سنگ ها بهتر بشناسیم و از همدیگر تفکیک نماییم. برای درک بهتر تفاوت بین سیمان هیدرولیکی و سیمان غیرهیدرولیکی باید با ترکیب شیمیایی این دو آشنا شد.

با مصارف آن در صنعت بیشتر آشنا میشویم. اما طی تحقیقاتی که صورت گرفته تیپ های شخصیتی ای که برای این شغل معرفی می شوند، عموما این کار را بیشتر پسندیده و رضایت شغلی بیشتری در آن داشته اند. این سنگ به صورت سنگ ریشهدار و همچنین پلاک در نماسازیها به کار میرود. انتظار میرود که این مصدومیت که بیستوچهارمین مورد از مصدومیتهای ستاره ولزی در رئال مادرید بوده است، بیل را برای مدتی طولانی خانهنشین کند.

به نظر می رسد آسیب دیدگی جدید گرت بیل عضلانی است و او احتمالا تا چند هفته قادر به همراهی رئال مادرید نخواهد بود. این در حالی است که به نظر میرسد خود ستاره ولزی ترجیح میدهد سالهای پایانی فوتبال خود را در لیگ برتر انگلیس پشت سر بگذارد و حالا ال ناسیونال ادعای جالبی درباره این بازیکن مطرح کرده است. رونق ساختوساز در کشور در سالهای اخیر، موجبات نیاز بازار کار این کشور به نیروی متخصص در این عرصه را پررنگ کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، گرت بیل ماههای پایانی قرارداد خود با رئال مادرید را پشت سر میگذارد. گرت بیل، وینگر ولزی باشگاه رئال مادرید حدود یک ماه قبل از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد و در همان زمان پیش بینی می شد که او حدود 8 تا 10 هفته به دور از میادین فوتبال باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گرت بیل به دلیل مصدومیت همسترینگ پای راست شاید تا دو ماه قادر به همراهی رئال نباشد.گرت بیل یکی از غایبان بازی دیشب رئال مادرید برابر سلتاویگو بود.

در غیاب تونی کروس، دنی سبایوس، مارسلو، فرلاند مندی و گرت بیل، فرصت به بازیکنان دیگر خواهد رسید. به نقل از کوپه؛ مصدومیت گرت بیل از نوع شدیدترین آسیب دیدگی ناحیه همسترینگ است و او به زمانی بین ۸ تا ۱۰ هفته برای ریکاوری نیاز دارد. سیمان به نوعی چسب است، عمر مفید آن 30 تا 60 سال است. به گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو و گرت بیل سال ها در رئال مادرید با یکدیگر همبازی بوده و عناوین ارزشمندی را در لباس این تیم به ارمغان آورند. امروز تیم پزشکی رئال تایید کرد که مصدومیت همسترینگ بیل جدی است ولی جزئیات بیشتری در این مورد اعلام نشد چرا که بیل دو سال پیش تقاضا کرده بود که در مورد مصدومیت او جزئیات اعلام نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید